Medewerkers administratie

Janny van der Heide

Janny van der Heide

Administratief medewerker Achtkarspelen & Tytsjerksteradiel

Janet Hilbolling

Janet Hilbolling

Administratief medewerker

E. janet.hilbolling@opsterland.nl
T. 0512 386 222
Werkdagen: di. wo. do.

Siska Brouwer

Siska Brouwer

Medewerker leerlingenvervoer

E. s.brouwer@smallingerland.nl
T. 0512 581336
Werkdagen: di. wo. do.

Hendrika van Eijl

Hendrika van Eijl

Administratief medewerker Heerenveen

E. h.vaneijl@heerenveen.nl
T. 0513 617720

Lysanne Bolt

Lysanne Bolt

Administratief medewerker en applicatiebeheerder RMC

E. l.bolt@smallingerland.nl
T. 0512 581457
Werkdagen: di. do. vrij.

Djoni Maatita

Djoni Maatita

Administratief medewerker Ooststellingwerf

Thea Breider

Thea Breider

Administratief medewerker leerplicht

E. t.breider@smallingerland.nl
T. 0512 581341
Werkdagen: ma. wo. do.

Daphne Wijnbelt

Daphne Wijnbelt

Administratief medewerker

E. d.wijnbelt@smallingerland.nl
T. 0512 581234
Werkdagen: ma. do. vrij

Karin Vledder

Karin Vledder

Administratief medewerker RMC en ondersteuner JIKP

E. k.vledder@smallingerland.nl
T. 06 11742188
Werkdagen: di. wo. do.