Leerplichtambtenaren

Onze leerplichtambtenaren zijn werkzaam binnen het primair onderwijs (po), voortgezet onderwijs (vo), voortgezet speciaal onderwijs (vso), praktijk onderwijs (pro) en het middelbaar beroepsonderwijs (mbo). Kijk hieronder bij jouw onderwijsvorm en woongemeente voor de juiste contactgegevens. De leerplichtambtenaren mbo vind je onderaan deze pagina. 

Leerplichtambtenaren po, vo, vso en pro

Aplonia Monsma

Aplonia Monsma

Leerplichtambtenaar Achtkarspelen

E. a.monsma@achtkarspelen.nl 
T. 0511 548606
Werkdagen: ma. di. do.

Johan Feenstra

Johan Feenstra

Leerplichtambtenaar Smallingerland

E. j. feenstra@smallingerland.nl 
T. 0512 581 348 | 06 82070231
Werkdagen: ma. t/m vrij.

Anja Binnema

Anja Binnema

Leerplichtambtenaar Weststellingwerf

E. a.binnema@weststellingwerf.nl
T. 0561 691 271
Werkdagen: ma. di. do.

Ireen Koning

Ireen Koning

Leerplichtambtenaar Heerenveen

E. i.koning@heerenveen.nl
T. 0513 617 511
Werkdagen: ma. di. do.

Hendrika Elzinga

Hendrika Elzinga

Leerplichtambtenaar Smallingerland

E. h.elzinga@smallingerland
T. 0512 581 754 | 06 50071062
Werkdagen: ma. t/m do.

 

Hilda ten Cate

Hilda ten Cate

Leerplichtambtenaar Heerenveen

E. h.tencate@heerenveen.nl
T. 140513 / 06 14217395
Werkdagen: ma. di. woe (ochtend) do. vrij (ochtend).

Mirjan de Vries

Mirjan de Vries

Leerplichtambtenaar Ooststellingwerf

E. m.devries@ooststellingwerf.nl
T. 140516 | 06 51776084
Werkdagen: ma. di. do.

Janet Hilbolling

Janet Hilbolling

Leerplichtambtenaar Opsterland

E. janet.hilbolling@opsterland.nl
T. 0512 386 222
Werkdagen: di. wo. do.

Jameela Kasim

Jameela Kasim

Leerplichtambtenaar Tytsjerksteradiel

E. J.kasim@t-diel.nl
T. 0511 460726 | 06 341 16 071
Werkdagen: ma. di. do (ochtend). vrij.

Leerplichtambtenaren mbo

Arlette de Graaf

Arlette de Graaf

Leerplichtambtenaar mbo

E. a.de.graaf@smallingerland.nl
T. 0512 581 620 | 06 83546523
Werkdagen: ma. t/m vrij.

Karen Veldhuis

Karen Veldhuis

Leerplichtambtenaar mbo

E. k.veldhuis@smallingerland.nl 
T. 0512 581 325 | 06 82073630
Werkdagen: ma. di. do

Janny Stoker

Janny Stoker

Leerplichtambtenaar mbo

E. j.stoker@smallingerland.nl
T. 0512 581 607 | 06 20202115
Werkdagen: di. do. vrij

Judith Gilsing

Judith Gilsing

Leerplichtambtenaar mbo

E. j.gilsing@smallingerland.nl
T. 0512 581 602 | 06 15617191
Werkdagen: ma. t/m vrij. tot 13.30