Rmc-trajectbegeleiders

De rmc-trajectbegeleiders werken binnen regio De Friese Wouden. Heb jij een afspraak met een rmc-trajectbegeleider?  Dan kan in overleg met de trajectbegeleider bepaald worden waar het gesprek zal plaatsvinden. Wel zo gemakkelijk.

Rmc-trajectbegeleiders

Demy Perdok

Demy Perdok

Consulent leerplicht en rmc Opsterland + Projectondersteuner activeringscentrum

E. d.perdok@smallingerland.nl
T. 0512 581 443 | 06 22165619
Werkdagen: ma. t/m do.

Linda Rinsma

Linda Rinsma

Consulent leerplicht en rmc Achtkarspelen, Smallingerland, Tytsjerksteradiel

E. l.rinsma@smallingerland.nl
T. 06 57139658
Werkdagen: ma. woe. do.
 

Marten Plantinga

Marten Plantinga

Consulent leerplicht en rmc Achtkarspelen, Smallingerland en Tytsjerksteradiel

E. m.plantinga@smallingerland.nl
T. 06 30481778
Werkdagen: ma. t/m do.

Rika Mulder

Rika Mulder

Consulent leerplicht en rmc Ooststellingwerf

E. r.mulder@smallingerland.nl
T. 0512 581 303 | 06 82060962
Werkdagen: di. t/m. do.

Judith Gilsing

Judith Gilsing

Consulent leerplicht en rmc Achtkarspelen, Smallingerland en Tytsjerksteradiel

E. j.gilsing@smallingerland.nl
T. 0512 581 602 | 06 15617191
Werkdagen: ma. t/m vrij. tot 13.30

Esther Hofstede

Esther Hofstede

Consulent leerplicht en rmc Achtkarspelen, Smallingerland en Tytsjerksteradiel

E. e.hofstede@smallingerland.nl
T. 06-31102602/0512581281
Werkdagen: ma. di. do. vrij (ochtend)

Jeroen Bosma

Jeroen Bosma

Consulent leerplicht - rmc Heerenveen

E. j.bosma@smallingerland.nl
T. 06 31102609
Werkdagen: ma. di. do. vrij.

 

Bieuwe van der Meulen

Bieuwe van der Meulen

Consulent leerplicht en rmc + Projectondersteuner activeringscentrum

E. bieuwe.van.der.meulen@smallingerland.nl
T. 06-20143579
Werkdagen: ma. t/m vrij (ochtend)