Rmc-trajectbegeleiders

De rmc-trajectbegeleiders werken binnen regio De Friese Wouden. Heb jij een afspraak met een rmc-trajectbegeleider?  Dan kan in overleg met de trajectbegeleider bepaald worden waar het gesprek zal plaatsvinden. Wel zo gemakkelijk.

Rmc-trajectbegeleiders

Demy Perdok

Demy Perdok

Consulent leerplicht en rmc Opsterland + Projectondersteuner activeringscentrum

d.perdok@smallingerland.nl
0512 581 443 | 06 22165619
Werkdagen: ma. t/m do.

Linda Rinsma

Linda Rinsma

Consulent leerplicht en rmc Achtkarspelen, Smallingerland, Tytsjerksteradiel

l.rinsma@smallingerland.nl
06 57139658
Werkdagen: ma. woe. do.
 

Tonny Mollema

Tonny Mollema

Consulent leerplicht en rmc Achtkarspelen, Smallingerland, Tytsjerksteradiel

t.mollema@smallingerland.nl
06-31102668
Werkdagen: di. do. vr.
 

Marten Plantinga

Marten Plantinga

Consulent leerplicht en rmc Achtkarspelen, Smallingerland en Tytsjerksteradiel

m.plantinga@smallingerland.nl
06 30481778
Werkdagen: ma. t/m do.

Rika Mulder

Rika Mulder

Consulent leerplicht en rmc Ooststellingwerf

r.mulder@smallingerland.nl
0512 581 303 | 06 82060962
Werkdagen: di. t/m. do.

 

Melanie Cornelder

Melanie Cornelder

Consulent leerplicht en rmc Weststellingwerf

m.cornelder@smallingerland.nl
06-31102620
Werkdagen: ma. t/m. vr.

Judith Gilsing

Judith Gilsing

Consulent leerplicht en rmc Achtkarspelen, Smallingerland en Tytsjerksteradiel

j.gilsing@smallingerland.nl
0512 581 602 | 06 15617191
Werkdagen: ma. t/m vrij. tot 13.30

Esther Hofstede

Esther Hofstede

Consulent leerplicht en rmc Achtkarspelen, Smallingerland en Tytsjerksteradiel

e.hofstede@smallingerland.nl
06-31102602/0512581281
Werkdagen: ma. di. do. vrij (ochtend)

 

Sietske de Jong

Sietske de Jong

Consulent leerplicht en rmc Heerenveen

sietske.de.jong@smallingerland.nl
06-57874790
Werkdagen: ma. di. do. vrij 

Jeroen Bosma

Jeroen Bosma

Consulent leerplicht - rmc Heerenveen

j.bosma@smallingerland.nl
06 31102609
Werkdagen: ma. di. do. vrij.

 

Bieuwe van der Meulen

Bieuwe van der Meulen

Consulent leerplicht en rmc + Projectondersteuner activeringscentrum

bieuwe.van.der.meulen@smallingerland.nl
06-20143579
Werkdagen: ma. t/m vrij (ochtend)