Rmc-trajectbegeleiders

De rmc-trajectbegeleiders werken binnen regio De Friese Wouden. Heb jij een afspraak met een rmc-trajectbegeleider?  Dan kan in overleg met de trajectbegeleider bepaald worden waar het gesprek zal plaatsvinden. Wel zo gemakkelijk.

Rmc-trajectbegeleiders

Demy Perdok

Demy Perdok

Rmc-trajectbegeleider Opsterland en Heerenveen

E. d.perdok@smallingerland.nl
T. 0512 581 443 | 06 22165619
Werkdagen: ma. t/m do.

Judith Gilsing

Judith Gilsing

Rmc-trajectbegeleider Achtkarspelen, Smallingerland en Tytsjerksteradiel

E. j.gilsing@smallingerland.nl
T. 0512 581 602 | 06 15617191
Werkdagen: ma. t/m vrij. tot 13.30

Marten Plantinga

Marten Plantinga

Rmc-trajectbegeleider Achtkarspelen, Smallingerland en Tytsjerksteradiel

E. m.plantinga@smallingerland.nl
T. 06 30481778
Werkdagen: ma. t/m do.

Linda Rinsma

Linda Rinsma

Rmc-trajectbegeleider Achtkarspelen, Smallingerland, Tytsjerksteradiel

E. l.rinsma@smallingerland.nl
T. 06 57139658
Werkdagen: ma. t/m do.
 

Janny Stoker

Janny Stoker

Rmc-trajectbegeleider Achtkarspelen, Smallingerland en Tytsjerksteradiel

E. j.stoker@smallingerland.nl
T. 0512 581 607 | 06 20202115
Werkdagen: ma. do. vrij

Rika Mulder

Rika Mulder

Rmc-trajectbegeleider Ooststellingwerf

E. r.mulder@smallingerland.nl
T. 0512 581 303 | 06 82060962
Werkdagen: ma. t/m. do.

Jeltje Teijema

Jeltje Teijema

Rmc-trajectbegeleider Heerenveen en Weststellingwerf

E. j.teijema@smallingerland.nl
T. 0512 581 513 | 06 57874415
Werkdagen: ma. di. do.